Цифровий друк — повністю керований комп'ютером спосіб перенесення зображення на матеріал без застосування друкарських форм.

На сьогоднішній день цифровий друк починає конкурувати з традиційними способами друку, особливо при виготовленні акцидентно-бланкової та етикеткової продукції. Найбільш ймовірною причиною цього є можливість персоналізувати відбитки, тобто друкувати тиражем в 1 примірник, внаслідок чого й з'явився термін Print on Demand («друк на вимогу»).

 Переваги цифрового друку

  • Високий рівень оперативності — друк виконується в максимально короткий термін (від 1 години), тому у випадку термінових замовлень він незамінний;
  • Висока якість при невеликих тиражах (до 300 копій з одного оригінала);
  • Висока рентабельність;
  • Цифровий друк дозволяє персоніфікувати дані і виводити нумерацію.

Для цифрового друку ми використовуємо кольорову цифрову машину Konika Minolta Bizhub С550 з максимальним форматом друку A3+ і максимальною швидкістю 55 ст/хв., що дозволяє оперативно друкувати більшість видів кольорової продукції в найкоротші терміни.

Для друку чорно-білої продукції, а саме книг і брошур тиражем до 100 примірників ми використовуємо цифрову машину XEROX WorkCentre Pro 55 формату A3 з максимальною швидкістю друку 55ст/хв., що значно прискорює і здешевлює виготовлення книг та брошур в порівнянні з різографічним друком, і при цьому нічим не поступається якістю офсетному друку.